O FIRMIE

INSTYTUT ROZWOJU I KSZTAŁCENIA

Kształcimy od 2000 roku.

Rozwój osobisty czy kariera?

Jeżeli musisz wybrać, wybierz… jedno i drugie!

W listopadzie 2015 r. nasza Firma stała się pierwszym (i jedynym) w kraju podmiotem szkoleniowym, który posiada uprawnienia do realizacji licencjonowanych szkoleń firmy Ziglar Inc. Są to szkolenia zorientowane na rozwój zawodowy i indywidualny: STWÓRZ NAJLEPSZĄ WERSJĘ CIEBIE, BUDOWANIE ZWYCIĘSKICH RELACJI, WYZNACZANIE I REALIZACJA CELÓW.

Nasze doświadczenie edukacyjne i zawodowe pozwoliło nam stworzyć pogramy, które nie wymagają od Ciebie wyboru pomiędzy rozwojem osobistym i zawodowym (tak, jak nie można od Ciebie wymagać, żebyś zdecydował się, czy skoncentrować się bardziej na wdechach czy wydechach – po prostu oddychasz, prawda?). Zrobiliśmy tak po to, aby każdy program szkoleniowy mógł dać Ci maksimum korzyści, bo Twój sukces jest celem.

Z tego powodu treści merytoryczne zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby każdy program rozwoju osobistego zawierał w sobie elementy niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Natomiast programy doskonalenia kompetencji zawodowych osadzone są bardzo mocno na fundamencie samorozwojowym. Skomplikowane? Raczej nie, lepiej pomyśl, jak korzystna taka forma może okazać się dla Ciebie…

To ma sens.

DLACZEGO?

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

IRiK - Instytut Rozwoju i Kształcenia
ul. Wróblewskiego 19/17
93-578 Łódź
tel. 42 208 81 98
e-mail: office@irik.pl

SPRAWDŹ DOJAZD